Croozer 525 Pokój Trailer rowerowe dla dzieci (czerwony / srebrny / szary)

Croozer przyczepy znane cxxcxtt są ich

zdolności adaptacji i wysokiej jakości. Croozer 525 Pokój Trailer Bike cechy tegodoskonałości w niższej cenie urządzenia, która oferuje ogromną wartość. To

2 w 1 jednostka jest nosicielem dziecko, które szybko konwertuje z podwójnym wózek na rower treningowy. Jako przyczepa, jaką przywiązuje bezpiecznie do każdego dorosłego roweru przy pomocy ramienia zaczepowego do przodu i 2-część załącznik oś z kitty ussher tyłu.

20 „koła ze szprychami zapewnia

płynne, cichą jazdę nawet przy prędkości jazdy na rowerze. Łatwo usunąć ramię i dołączyć obrotowe koła wózka, a staje się prawo opcji na spacer lub serii sprawunki pieszo, wraz z wyściełane kierownicy.

Croozer 525 kokpit będzie strzegł waszych dzieci bezpieczne i wygodne.

Przednie i tylne zderzaki zapewniają ochronę, a Alexander Lowen wyściełane 5-punktowe szelki będzie je przytulnie i bezpiecznie.

Szeroki rozstaw osi i nisko położony środek torebki ekologiczne ciężkości zapewnia dobrą stabilność w drogi i ścieżki warunkach znacznie odbiegających od idealnych.

Pokrywa pogoda utrzymuje się deszcz i słońce, a po bokach siatki przepuszczające dużo świeżego powietrza. Wyściełany zagłówek oferuje dodatkowy komfort i ochronę.

Jest dużo miejsca dla dwóch, a solidne

ramy, które będą obsługiwać maksymalnie 100lbs. Aby dodać wygody wartości, Croozer 525 Pokój Trailer Bike posiada opatentowany mechanizm, który pozwala

na szybki i zwarty licówki Kraków składane do przechowywania i podróżowania. Pobierz jakości Croozer w najlepsze w swojej klasie cenowej.

kitty ussher